SRP1265WA-330M
Numer produktu DigiKey
118-SRP1265WA-330MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP1265WA-330MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP1265WA-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1265WA-330M
Opis
FIXED IND 33UH 6.3A 61 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 6.3 A Maks. 61mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 61mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
6MHz
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,535" x 0,496" (13,60mm x 12,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
7,2A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)