SRP1265A-2R2M
Numer produktu DigiKey
SRP1265A-2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP1265A-2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP1265A-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1265A-2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 22A 4.2 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 22 A Maks. 4,2mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP1265A-2R2M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,2mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
23MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,531" x 0,492" (13,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,252" (6,40mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
37A