SRP1265A-1R0M nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Pulse Electronics
W magazynie: 1 860
Arkusz danych
Similar
CODACA
W magazynie: 366
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 30 A Maks. 2,3mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRP1265A-1R0M
Numer produktu DigiKey
SRP1265A-1R0MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP1265A-1R0MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP1265A-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1265A-1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 30A 2.3 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SRP1265A-1R0M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,3mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
45MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,531" x 0,492" (13,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,252" (6,40mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
48A