SRP1245A-4R7M
Numer produktu DigiKey
SRP1245A-4R7MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP1245A-4R7MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP1245A-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1245A-4R7M
Opis
FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 12 A Maks. 15mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP1245A-4R7M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 15mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
15MHz
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,531" x 0,492" (13,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
27A