SRP1245A-220M
Numer produktu DigiKey
118-SRP1245A-220MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP1245A-220MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP1245A-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1245A-220M
Opis
FIXED IND 22UH 6.5A 58 MOHM SMD
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 6.5 A Maks. 58mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 58mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
6MHz
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,531" x 0,492" (13,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
10A