SRP1050WA-680M
Numer produktu DigiKey
118-SRP1050WA-680MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP1050WA-680MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP1050WA-680MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1050WA-680M
Opis
FIXED IND 68UH 3.5A 150 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 3.5 A Maks. 150mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP1050WA-680M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 150mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
4MHz
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,8A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)