SRP1050WA-4R7M
Numer produktu DigiKey
118-SRP1050WA-4R7MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP1050WA-4R7MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP1050WA-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1050WA-4R7M
Opis
FIXED IND 4.7UH 14.5A 10 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 14.5 A Maks. 10mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 10mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
15MHz
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
17A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)