SRP1050WA-2R2M
Numer produktu DigiKey
118-SRP1050WA-2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP1050WA-2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP1050WA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1050WA-2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 23A 4.9 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 23 A Maks. 4,9mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,9mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
25MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
25A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)