SRP1050WA-220M
Numer produktu DigiKey
118-SRP1050WA-220MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP1050WA-220MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP1050WA-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1050WA-220M
Opis
FIXED IND 22UH 6A 50 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 6 A Maks. 50mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 50mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
7MHz
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
8,8A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)