SRP1038C-330M
Numer produktu DigiKey
SRP1038C-330MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP1038C-330MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP1038C-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1038C-330M
Opis
FIXED IND 33UH 4A 112 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 4 A Maks. 112mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 112mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
6,5MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
6A