SRP1038AA-470M nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.5 A Maks. 143mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRP1038AA-470M
Numer produktu DigiKey
118-SRP1038AA-470MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP1038AA-470MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP1038AA-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1038AA-470M
Opis
FIXED IND 47UH 3.5A 143 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 143mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
5MHz
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
4A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)