SRP1038AA-330M
Numer produktu DigiKey
118-SRP1038AA-330MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP1038AA-330MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP1038AA-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1038AA-330M
Opis
FIXED IND 33UH 4.4A 91 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 4.4 A Maks. 91mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 91mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
6,5MHz
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
5,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)