SRP1038A-6R8M
Numer produktu DigiKey
SRP1038A-6R8MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP1038A-6R8MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP1038A-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1038A-6R8M
Opis
FIXED IND 6.8UH 8.5A 23.3 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 8.5 A Maks. 23,3mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRP1038A-6R8M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 23,3mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
13MHz
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
13,5A