SRP1038A-3R3M
Numer produktu DigiKey
SRP1038A-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP1038A-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP1038A-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1038A-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 11A 11.8 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 11 A Maks. 11,8mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRP1038A-3R3M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 11,8mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
18MHz
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
20A