SRP1038A-220M
Numer produktu DigiKey
SRP1038A-220MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP1038A-220MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP1038A-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1038A-220M
Opis
FIXED IND 22UH 5A 74 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 5 A Maks. 74mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRP1038A-220M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 74mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
8MHz
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
7A