SRP0512-6R8K jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Bourns Inc.
W magazynie: 3 240
Arkusz danych
6.8 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 2.2 A Maks. 175mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRP0512-6R8K
Numer produktu DigiKey
118-SRP0512-6R8KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SRP0512-6R8K
Opis
FIXED IND 6.8UH 2.2A 175 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 175mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 7,96MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość - rezonansu własnego
17MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±10%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,213" x 0,201" (5,40mm x 5,10mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)