SRP0312-1R0K jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
1 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 4.7 A Maks. 34mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRP0312-1R0K
Numer produktu DigiKey
118-SRP0312-1R0KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SRP0312-1R0K
Opis
FIXED IND 1UH 4.7A 34 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP0312-1R0K Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 34mOhm
Seria
Q przy częst.
23 przy 7,96MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość - rezonansu własnego
59MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±10%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,134" x 0,122" (3,40mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)