SRN8040TA-1R0Y nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiyo Yuden
W magazynie: 995
Arkusz danych
1 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 8.5 A 8,2mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRN8040TA-1R0Y
Numer produktu DigiKey
SRN8040TA-1R0YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN8040TA-1R0YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN8040TA-1R0YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN8040TA-1R0Y
Opis
FIXED IND 1UH 8.5A 8.2 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRN8040TA-1R0Y Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
8,2mOhm
Prod.
Q przy częst.
15 przy 1MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
85MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
13,8A