SRN8040-3R3Y
Numer produktu DigiKey
SRN8040-3R3YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN8040-3R3YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN8040-3R3YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN8040-3R3Y
Opis
FIXED IND 3.3UH 5.6A 21 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 5.6 A Maks. 21mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRN8040-3R3Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 21mOhm
Seria
Q przy częst.
13 przy 7,96MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
34MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
5,5A