SRN8040-330M
Numer produktu DigiKey
SRN8040-330MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN8040-330MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN8040-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN8040-330M
Opis
FIXED IND 33UH 1.7A 145 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.7 A Maks. 145mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN8040-330M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 145mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 2,52MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
10MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,9A