SRN8040-2R0Y
Numer produktu DigiKey
SRN8040-2R0Y-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SRN8040-2R0Y
Opis
FIXED IND 2UH SURFACE MOUNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN8040-2R0Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Materiał - rdzeń
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)