SRN8040-101M
Numer produktu DigiKey
SRN8040-101MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN8040-101MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN8040-101MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN8040-101M
Opis
FIXED IND 100UH 1A 400 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1 A Maks. 400mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN8040-101M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 400mOhm
Seria
Q przy częst.
10 przy 796kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
6MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1A