SRN6045HA-4R7Y
Numer produktu DigiKey
118-SRN6045HA-4R7YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN6045HA-4R7YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN6045HA-4R7YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN6045HA-4R7Y
Opis
FIXED IND 4.7UH 3.6A 35 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 3.6 A Maks. 35mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 35mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 7,96MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
30MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
7A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,185" (4,70mm)