SRN6045HA-470M
Numer produktu DigiKey
118-SRN6045HA-470MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN6045HA-470MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN6045HA-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN6045HA-470M
Opis
FIXED IND 47UH 1A 305 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1 A Maks. 305mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 305mOhm
Prod.
Q przy częst.
23 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
8MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,9A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,185" (4,70mm)
Ekranowanie
Ekranowany
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 11
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
990W magazynie