SRN6045HA-220M
Numer produktu DigiKey
118-SRN6045HA-220MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN6045HA-220MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN6045HA-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN6045HA-220M
Opis
FIXED IND 22UH 1.7A 144 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.7 A Maks. 144mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 144mOhm
Prod.
Q przy częst.
24 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
13MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,185" (4,70mm)