SRN6045-470M
Numer produktu DigiKey
SRN6045-470MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN6045-470MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN6045-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN6045-470M
Opis
FIXED IND 47UH 1.1A 257 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.1 A Maks. 257mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN6045-470M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 257mOhm
Seria
Q przy częst.
13 przy 2,52MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
7MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,3A