SRN6045-3R3Y
Numer produktu DigiKey
SRN6045-3R3YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN6045-3R3YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN6045-3R3YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN6045-3R3Y
Opis
FIXED IND 3.3UH 3.2A 30.2 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.2 A Maks. 30,2mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN6045-3R3Y Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 30,2mOhm
Seria
Q przy częst.
15 przy 7,96MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
27MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
5A