SRN6045-1R0Y
Numer produktu DigiKey
SRN6045-1R0YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN6045-1R0YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN6045-1R0YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN6045-1R0Y
Opis
FIXED IND 1UH 4.2A 13.9 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 4.2 A Maks. 13,9mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN6045-1R0Y Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 13,9mOhm
Seria
Q przy częst.
15 przy 7,96MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
50MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
8,5A