SRN5040TA-3R3MP
Numer produktu DigiKey
118-SRN5040TA-3R3MPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SRN5040TA-3R3MP
Opis
FIXED IND 3.3UH 3.5A 0.103 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 3.5 A 0,103mOhm
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0,103mOhm
Seria
Q przy częst.
15 przy 100kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
48MHz
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Uzwojenie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,195" x 0,195" (4,95mm x 4,95mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,154" (3,90mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,4A