SRN5040TA-220MP
Numer produktu DigiKey
118-SRN5040TA-220MPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SRN5040TA-220MP
Opis
FIXED IND 22UH 1.5A 0.123 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.5 A
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Q przy częst.
15 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
16MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Uzwojenie
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,195" x 0,195" (4,95mm x 4,95mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,154" (3,90mm)
Prąd znamionowy (A)
Bazowy numer produktu
Prąd - nasycenia (Isat)
1,62A