SRN5030HA-2R2Y
Numer produktu DigiKey
118-SRN5030HA-2R2YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN5030HA-2R2YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN5030HA-2R2YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN5030HA-2R2Y
Opis
FIXED IND 2.2UH 3.7A 33 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.7 A Maks. 33mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 33mOhm
Seria
Q przy częst.
14 przy 7,96MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
57MHz
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,9A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)