SRN4026-330M
Numer produktu DigiKey
SRN4026-330MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN4026-330MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN4026-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN4026-330M
Opis
FIXED IND 33UH 500MA 366 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 500 mA Maks. 366mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN4026-330M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 366mOhm
Seria
Q przy częst.
16 przy 2,52MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
13MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
500mA