SRN4026-220M
Numer produktu DigiKey
SRN4026-220MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN4026-220MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN4026-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN4026-220M
Opis
FIXED IND 22UH 670MA 234 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 670 mA Maks. 234mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN4026-220M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 234mOhm
Seria
Q przy częst.
11 przy 2,52MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
16MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
670mA