SRN4026-1R2Y | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SRN4026-1R2Y |
Opis | FIXED IND 1.2UH 2.75A 24 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 27 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1.2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.75 A Maks. 24mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SRN4026-1R2Y Modele |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 24mOhm |
Seria | Q przy częst. 9 przy 7,96MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość - rezonansu własnego 80MHz |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±30% | Rozmiar / wymiar 0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,098" (2,50mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 2,75A | Bazowy numer produktu |