SRN4026-1R0Y
Numer produktu DigiKey
SRN4026-1R0YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN4026-1R0YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN4026-1R0YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN4026-1R0Y
Opis
FIXED IND 1UH 3A 16 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3 A Maks. 16mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN4026-1R0Y Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 16mOhm
Seria
Q przy częst.
9 przy 7,96MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
100MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
3A