SRN4026-150M
Numer produktu DigiKey
SRN4026-150MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN4026-150MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN4026-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN4026-150M
Opis
FIXED IND 15UH 770MA 144 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 770 mA Maks. 144mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN4026-150M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 144mOhm
Seria
Q przy częst.
11 przy 2,52MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
21MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
770mA