SRN4018-1R2Y
Numer produktu DigiKey
SRN4018-1R2YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN4018-1R2YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN4018-1R2YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN4018-1R2Y
Opis
FIXED IND 1.2UH 3.5A 25 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.5 A Maks. 25mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN4018-1R2Y Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 25mOhm
Seria
Q przy częst.
9 przy 7,96MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
80MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
4A