SRN4012T-6R8M
Numer produktu DigiKey
SRN4012T-6R8M-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN4012T-6R8M-CT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN4012T-6R8M-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN4012T-6R8M
Opis
FIXED IND 6.8UH 1.3A 125 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.3 A 125mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN4012T-6R8M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
125mOhm
Seria
Q przy częst.
6 przy 100kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
35MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
900mA