SRN4012T-3R3M
Numer produktu DigiKey
118-SRN4012T-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN4012T-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN4012T-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN4012T-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 1.7A 70 MOHM SMD
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.7 A 70mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRN4012T-3R3M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
70mOhm
Seria
Q przy częst.
6 przy 100kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
60MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,4A