SRN4012T-150M
Numer produktu DigiKey
SRN4012T-150M-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN4012T-150M-CT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN4012T-150M-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN4012T-150M
Opis
FIXED IND 15UH 750MA 260 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 750 mA 260mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRN4012T-150M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
260mOhm
Seria
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
24MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
650mA