SRN4012BTA-2R2M
Numer produktu DigiKey
118-SRN4012BTA-2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN4012BTA-2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN4012BTA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN4012BTA-2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 3.3A 79.2 MOHM
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 3.3 A Maks. 79,2mOhm 1616 (4040 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 79,2mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
92MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Uzwojenie
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
1616 (4040 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
1616
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)