SRN4012BTA-100M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SRN4012BTA-100M |
Opis | FIXED IND 10UH 1.4A 276 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.4 A Maks. 276mOhm 1616 (4040 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 276mOhm |
Prod. | Q przy częst. 10 przy 100kHz |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 29MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Typ Uzwojenie | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia 1616 (4040 metryczne) |
Tolerancja ±20% | Obudowa dostawcy urządzenia 1616 |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 1A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,047" (1,20mm) |