SRN4012BTA-100M
Numer produktu DigiKey
118-SRN4012BTA-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN4012BTA-100MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN4012BTA-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN4012BTA-100M
Opis
FIXED IND 10UH 1.4A 276 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.4 A Maks. 276mOhm 1616 (4040 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 276mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
29MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Uzwojenie
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
1616 (4040 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
1616
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)