SRN3015C-100M
Numer produktu DigiKey
118-SRN3015C-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN3015C-100MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN3015C-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN3015C-100M
Opis
FIXED IND 10UH 1.5A 264 MOHM SMD
Szczegółowy opis
10 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 1.5 A Maks. 264mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 264mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
31MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
3015
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)