SRN3015BTA-4R7M
Numer produktu DigiKey
118-SRN3015BTA-4R7MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN3015BTA-4R7MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN3015BTA-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN3015BTA-4R7M
Opis
FIXED IND 4.7UH 1.9A 134 MOHM
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.9 A Maks. 134mOhm 1212 (3030 metryczne)
Modele EDA/CAD
SRN3015BTA-4R7M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 134mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 1MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
62MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
3015
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)