SRN3015BTA-470M
Numer produktu DigiKey
118-SRN3015BTA-470MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN3015BTA-470MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN3015BTA-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN3015BTA-470M
Opis
FIXED IND 47UH 700MA 1.44 OHM
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 700 mA Maks. 1,44Ohm 1212 (3030 metryczne)
Modele EDA/CAD
SRN3015BTA-470M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,44Ohm
Prod.
Q przy częst.
15 przy 1MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
18MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
1212 (3030 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
3015
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
460mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)