SRN3015-1R0Y
Numer produktu DigiKey
SRN3015-1R0YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN3015-1R0YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN3015-1R0YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN3015-1R0Y
Opis
FIXED IND 1UH 2.35A 48 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.35 A Maks. 48mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN3015-1R0Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 48mOhm
Seria
Q przy częst.
10 przy 7,96MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
145MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,35A