SRN3015-1R0Y | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SRN3015-1R0Y |
Opis | FIXED IND 1UH 2.35A 48 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.35 A Maks. 48mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SRN3015-1R0Y Modele |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 48mOhm |
Seria | Q przy częst. 10 przy 7,96MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość - rezonansu własnego 145MHz |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Częstotliwość indukcyjności - próba 1 MHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±30% | Rozmiar / wymiar 0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,059" (1,50mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 2,35A | Bazowy numer produktu |