SRN3012BTA-330M
Numer produktu DigiKey
118-SRN3012BTA-330MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN3012BTA-330MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN3012BTA-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN3012BTA-330M
Opis
FIXED IND 33UH 800MA 1.32 OHM
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 800 mA Maks. 1,32Ohm 1212 (3030 metryczne)
Modele EDA/CAD
SRN3012BTA-330M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,32Ohm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 1MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
23MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
1212 (3030 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
3012
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
610mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)