SRN3012BTA-100M
Numer produktu DigiKey
118-SRN3012BTA-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN3012BTA-100MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN3012BTA-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN3012BTA-100M
Opis
FIXED IND 10UH 1.5A 345 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.5 A Maks. 345mOhm 1212 (3030 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRN3012BTA-100M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 345mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 1MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
40MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
1212 (3030 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
3012
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,1A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)